همراه با "همگام"

آرشیو کامل رویدادهای همگام ، اخبار ، اتفاقات و گزارش های تصویری مربوط به آن ها را اینجا دنبال کنید.

مجموعه رویدادهای همگام پداسیس با هدف آشنایی بیشتر مخاطبین ، توان یابان ، مراکز توانبخشی و کلینیک های فیزیوتراپی با ربات اسکلت بیرونی کمک حرکتی پایین تنه اکسوپد بصورت منظم و دوره ای برگزار می شوند. در این نشست ها که هر نوبت از آن در یکی از مراکز درمانی در سطح پایتخت برگزار می شود ، یک یا چند توان یاب به نمایندگی از جانب شرکت پداسیس به استفاده و گام برداشتن با ربات اکسوپد می پردازند . همچنین نحوه ی استفاده ، آماده سازی ، عملکرد و کنترل دستگاه بصورت مرحله به مرحله توسط توان یاب و اپراتور کمک دهنده ، آموزش داده خواهد شد و به نمایش گذاشته می شود. ضمنا در این سلسله برنامه ها ، مسئولین و نمایندگان پداسیس ، متخصصین حوزه توانبخشی ، کاردرمانی و فیزیوتراپی حضور خواهند داشت و توضیحات مرتبط با فعالیت تخصصی خودشان ، مشخصات و ویژگی های اکسوپد و نحوه ی استفاده از آن را ارائه می دهند.

برای شرکت در رویدادهای همگام میتوانید تنها با کلیک بر روی گزینه ی ثبت نام در رویداد بعدیاقدام نمایید. توجه نمایید که برای گستره ی وسیعی از مخاطبین تحت عنوان مراکز درمانی ، توان یابان ، تجربه کنندگان اکسوپد ، علاقه مندان به این حوزه و یا بازاریابی اکسوپد و امکان ثبت نام و شرکت در این نشست ها وجود دارد و در هنگام ثبت اطلاعات میتوانید انتخاب نمایید در چه جایگاهی مهمان پداسیس خواهید بود.

لازم به ذکر است که درحال حاضر با توجه به شرایط فوق العاده پیش آمده به سبب شیوع ویروس کووید-19 و بمنظور رعایت شیوه نامه های بهداشتی و اهمیت سلامت مهمانان برای پداسیس ، علاوه بر امکان شرکت و حضور فیزیکی در رویدادهای همگام ، این مراسمات بصورت پخش زنده و از طریق صفحه‌ی اینستاگرام ما نیز قابل مشاهده خواهند بود.

باطلاع میرساند بنابر ابلاغیه ستاد ملی کرونا و تداوم تعطیلی پایتخت ، برگزاری هرگونه رویداد و گردهمایی ممنوع اعلام شده است ؛ طبیعتا پس از لغو محدودیت ها و بازگشت روال سابق ، تاریخ برگزاری همگام سوم اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین حق شرکت برای تمامی افرادی که پیش از این ثبت نام نموده اند ، محفوظ خواهند ماند و عزیزانی که مایل به حضور در همگام سوم هستند ، از طریق لینک زیر میتوانند ثبت نام کنند.

گزارش رویداد‌های گذشته:

اولین رویداد همگام

دومین رویداد همگام