حضور پداسیس در دومین رویداد توان تک – نمایشگاه الکامپ

رویداد توان تک - پداسیس

رویداد توان تک - پداسیس

توان‌تِک رویدادی استارت‌آپی در حوزه معلولیت است که با شعار «فرصت‌های برابر در فناوری و دسترس پذیری»، به بررسی و معرفی شناخت افراد دارای معلولیت از فناوری‌های نوین و همچنین آگاهی از فرصت‌های شغلی پایدار در کسب‌و‌کارهای تجارت الکترونیک می‌پردازد. شرکت پداسیس تولید کننده ربات اسکلت بیرونی اکسوپد ویژه راه رفتن معلولان در این رویداد که ششم تا نهم مردادماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می‌شود حضور دارد. مشتاقانه منتظر دیدار شما هستیم.

توان‌تک بیش از یک سال تجربه را به دومین رویداد خود می‌آورد و به عمر دو ساله‌اش نزدیک می‌شود. تاریخچه توان تک با فراز و نشیب‌های جالبی همراه بوده و باید گفت که نخستین تجربه برگزاری این رویداد در کشور به آذر ماه سال ۱۳۹۶ برمی‌گردد که با همین نام در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار شد.

رویداد توان‌تِک (Tavan Tech) که در سال گذشته همزمان با روز جهانی معلولان برگزار گردید، ضمن گردهمایی شرکت‌های موفق استارت‌آپی و تجارت الکترونیک، معرف افراد معلول موفق و شاغل در اینگونه شرکت‌ها شد و از طرف دیگر توانست سرویس‌ها و خدماتی که موجب بهبود کیفیت زندگی شهروندان به ویژه توان‌یابان شده اند را معرفی کند.
توان‌تک امسال، قرار است پر شور تر از سال گذشته در محل نمایشگاه الکامپ برگزار شود. این رویداد فرصتی است تا توان‌یابان در کنار آشنایی با فضای تجارت الکترونیک و شناخت فرصت‌های اشتغال پایدار در اینگونه شرکت‌ها، از راه‌های تازه‌ای برای عرضه کالا، خدمات و رونق کسب و کار خود استفاده کنند. در این رویداد، مدیران شرکت‌های استارت‌آپی برای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در یک رویداد تخصصی، علاوه بر شناخت توانایی‌ و مهارت‌های افراد دارای معلولیت، رو در رو با مشتریان و مخاطبان خود ارتباط برقرار می‌کنند.
در توان‌تِک تلاش می‌شود با هم‌افزایی و مشارکت استارت‌آپ‌های فعال در حوزه معلولیت برای گسترش و توسعه این نوع کسب و کار اقدامات مؤثری انجام شود و چشم انداز روشنی را برای سرمایه‌گذاری در این حوزه فراهم کند. توان‌تک؛ امکانات موجود در فضای مجازی و اثر مثبت آن را در زندگی فردی و اجتماعی افراد دارای معلولیت به نمایش می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *