ربات اسکلت بیرونی اکسوپد در بیمارستان توانبخشی رفیده تهران

توانبخشی رباتیک اسکلت بیرونی اکسوپد بیمارستان رفیده

توانبخشی رباتیک اسکلت بیرونی اکسوپد بیمارستان رفیده

ربات اسکلت بیرونی اکسوپد هم اینک در بیمارستان توانبخشی رفیده تهران آمادۀ استفادۀ توانیابان دچار کم توانی/ناتوانی پایین تنه برای تمرین راه رفتن است.

روز شنبه پنجم اسفندماه ۱۳۹۶ بیمارستان توانبخشی رفیده تهران، وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با دریافت ربات اسکلت بیرونی توانبخشی اکسوپد از سوی شرکت پداسیس، به عنوان چهارمین مرکز تجهیز شده به این نوع ربات در کشور به ارائۀ خدمات منطبق با آخرین فناوریهای روز توانبخشی به توانیابان دچار مشکلات پایین تنه خواهد پرداخت.

کارشناسان شرکت پداسیس با حضور در کلینیک فیزیوتراپی بیمارستان رفیده ضمن تحویل دستگاه به آموزش پرسنل کلینیک پرداختند. ربات اسکلت بیرونی اکسوپد به زودی در این بیمارستان آماده ارائه خدمات به توانیابان محترم خواهد بود.

استفاده از اسکلت بیرونی برای راه رفتن توانیابان افزون بر تقویت عضلات پایین تنه باعث جلوگیری از عوارض بسیار نشستن طولانی مدت مانند زخم بستر، پوکی استخوان، آتروفی عضلات، مشکلات گوارشی، کلیوی و … می شود و در بازگرداندن روحیه فرد تأثیر بسزایی دارد. برای آشنایی بیشتر با اسکلت بیرونی اکسوپد اینجا را ببینید.

4 دیدگاه

 1. جلال سلطانی گفت:

  با سلام
  تا کی باید منتظر نسخه شخصی باشیم؟
  این نسخه برای ما مثل یک دستگاه بازی تو شهر بازی،هست.میشه فقط نگاهش کرد یا یکبار با خرید بلیط ، سوارش شد.هیچوقت مال خودمون نمیشه.
  یه چیزی باشه دراختیار ملت باشه نه دولت
  من جای شما بودم به فکر نسخه شخصی میبودم چون این هیچوقت به کمک من و امثال من نمیاد.نمیزارن که بیاد.😐😐

  • مدیر سایت گفت:

   اولویت شرکت در حال حاضر فروش نسخه درمانگاهی است. ضمن آنکه استفاده از نسخه شخصی نیازمند آموزش فرد در مراکز درمانی و تمرین با نسخه درمانگاهی است. نسخه شخصی در مرحله نهایی سازی طراحی است و به زودی وارد مرحله نمونه سازی و تست خواهد شد.

  • سپیده شيرازى گفت:

   سلام اطلاعاتى در مورد ااکسوپد وقیمتش میخوام اگه لطف کنید برایم ایمیل کنین ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *