آغاز آزمونهای درمانگاهی ربات اکسوپد در بیمارستان رفیده تهران

پس از اعلام عمومی ساخت ربات اسکلت بیرونی (بریس هوشمند) اکسوپد در خبرگزاریها، مفتخریم اعلام کنیم که آزمونهای درمانگاهی اکسوپد از دوشنبه چهارم مردادماه آغاز شده است. در نخستین فاز آزمونها، میهمان بخش فیزیوتراپی بیمارستان توانبخشی رفیده تهران (واقع در قیطریه) هستیم. در این مدت بیماران گوناگونی ربات اسکلت بیرونی اکسوپد را خواهند آزمود و از نظرهای ایشان برای بهبود محصولات آیندۀ شرکت پداسیس استفاده خواهد شد. آزمونهای درمانگاهی اکسوپد قرار است در چندین مرکز درمانی واقع در تهران ادامه یابد. در صورتی که مایلید در این آزمونها شرکت کنید نخست بخش پرسشهای متداول را ببینید و در صورتی که شرایط لازم را دارید فرم نام نویسی برای تست را پر کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

آغاز آزمونهای درمانگاهی ربات اکسوپد در بیمارستان رفیده تهران

آغاز آزمونهای درمانگاهی ربات اکسوپد در بیمارستان رفیده تهران

5 thoughts on “آغاز آزمونهای درمانگاهی ربات اکسوپد در بیمارستان رفیده تهران

 • مرداد ۸, ۱۳۹۵ at ۱۲:۱۰ ب.ظ
  Permalink

  سلام. ببخشید چجوری باید بیاییم تست کنیم؟

  Reply
  • مرداد ۹, ۱۳۹۵ at ۷:۰۱ ق.ظ
   Permalink

   سلام. لطفا از بالای صفحه، بخش «پرسشهای متداول» را ملاحظه بفرمایید و در صورتی که شرایط لازم را داشتید از بالای صفحه گزینۀ «نام نویسی برای تست» را انتخاب کرده و مشخصات خود را ثبت کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگیهای بیشتر را انجام خواهند داد و در نهایت از شما برای تست دعوت خواهد شد.

   Reply
 • مهر ۱۰, ۱۳۹۵ at ۱۰:۴۸ ق.ظ
  Permalink

  سلام برای تست باید گجا مراجع کنیم

  Reply
  • مهر ۱۰, ۱۳۹۵ at ۱۰:۵۵ ق.ظ
   Permalink

   کریم شه بخش منم میخوام تست کنم خواهش کمک کنید ۰۹۹۰۴۳۰۸۲۴۸

   Reply
  • مهر ۱۱, ۱۳۹۵ at ۲:۱۶ ب.ظ
   Permalink

   سلام. برای تست ربات باید شرایطی داشته باشید. لطفا از بالای صفحه، بخش «پرسشهای متداول» را ملاحظه بفرمایید و در صورتی که شرایط لازم را داشتید از بالای صفحه گزینۀ «نام نویسی برای تست» را انتخاب کرده و مشخصات خود را ثبت کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگیهای بیشتر را انجام خواهند داد و در نهایت از شما برای تست دعوت خواهد شد. امیدواریم بتوانیم حضوری در خدمت شما باشیم. ما تا چهارشنبه چهاردهم مهرماه میهمان مجتمع رعد (شهرک غرب) خواهیم بود.

   Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *